רכיבה על סוסים בשרון

חשבתם על רכיבה על סוסים בשרון? בואו לחוות הסוסים שלנו

חוות אביטל - נחל אלכסנדר הינה חוות סוסים אשר ממוקמת באזור מרהיב ביופיו, בסמוך לנחל אלכסנדר ולעיר חדרה באזור השרון.
 
החווה מציעה בראש ובראשונה סוגים רבים של טיולי רכיבה על סוסים באזור השרון: החל מטיולי רכיבה על סוסים המתבצעים ביחידים בליווי מדריך, טיולי רכיבה המתבצעים בזוגות, ועד לטיולי רכיבה על סוסים במשפחות ובקבוצות קטנות. לאלו מאתנו אשר תחום הרכיבה על סוסים הוא יותר מסתם תחביב – תוכלו להשתתף בתחרויות הרכיבה המקצועיות בחווה שלנו. משתתפים מקצועיים רבים באים לעיתים קרובות להשתתף בתחרויות רכיבה על סוסים שאנו מקיימים באזור השרון.  
 
במידה וחשבתם להקדיש זמן איכות לבן או בת הזוג שלכם – תוכלו למצוא בחוות נחל אלכסנדר גם טיולי רכיבה רומנטיים על סוסים במרכז, אותם תוכלו לקיים בכל שעות היום: החל מהבוקר השקט ועד לשעות השקיעה. בטיולי הרכיבה הרומנטיים תוכלו לשלב גם פעילויות נוספות, כמו למשל עצירה קצרה לאכילה עם מזון שאנו מכינים לכם, ועוד חוויות קסומות אחרות. 

התנסו בחוויה של רכיבה על סוסים בשרון במקום הפסטורלי ביותר באזור

אנו ממליצים לכם להתנסות בחוויה שמספקים טיולי הרכיבה על הסוסים בשרון, אשר עוברים דרך סביבה מיוחדת אשר קיימת רק באזור זה: שמורות הטבע הקסומות, הדיונות ליד החוף, עצי האקליפטוס המתנשאים לגובה עצום, ואף צבי הים אשר חיים באזור מיוחד זה. 
 
התנסו בחוויה המיוחדת הזו והרגישו את תחושת ההנאה, השלווה והרוגע. צאו לטיול רכיבה על סוסים ובעזרתו צברו כוחות לקראת הימים הבאים אשר מצפים לכם.
 

לפרטים נוספים ויצירת קשר התקשרו 0523901530 או מלאו את הפרטים  ונחזור אליכם בהקדם

רכיבה על סוסים במרכז | חוות סוסים במרכז | רכיבה על סוסים בשרון | רכיבה על סוסים | רכיבה רומנטית על סוסים במרכז |